Pasja – „wiosna” w głowie!

Tak się zastanawiam, czy Wy również z niecierpliwością czekacie na wiosnę? Na ten magiczny czas kiedy słońce budzi do życia wszystkie rośliny i „maluje” świat na intensywne kolory?

Cały zespół GetStudent.pl odlicza dni do kalendarzowej wiosny … raz po raz zerkając na termometr z nadzieją wyczekując, kiedy słupek rtęci podniesie się choć do 15-tej kreski!

W pracy, mimo pełnego zaangażowania, zdarza się nam „wyłączyć” … jakby wszechobecna szarość za oknem nie dawała wystarczającego „kopa”.

Pytanie, czy aby obudzić w sobie nową energię musimy czekać na wiosnę? Na pewno NIE.

Ważne jest to, by pielęgnować w sobie pasje, niezależnie od tego czy to jest szydełkowanie, sporty ekstremalne, nauka języków obcych czy szachy!

Ktoś powie, że praca też może być pasją. JASNE! To fantastyczne, że mamy szansę wykonywać pracę, która nie tylko nas rozwija, ale również jest swoistym motorem napędowym. Jednak chyba warto również robić rzeczy, które pozwalają nam oderwać się od miejsca, w którym spędzamy większa część dnia. Spojrzeć z pewnej perspektywy na kwestie, które wpływają na właściwe funkcjonowanie machiny, którą tworzy zgrany zespół ludzi.

Każdego z Was energetyzuje i napędza coś innego! I właśnie to jest niesamowite!

Kiedyś usłyszałam bardzo rozsądne zdanie: „Zajmij się, choć od święta, rzeczami, które sprawiają Ci przyjemność i pozwalają Ci się rozwijać, wówczas wypełnianie codziennych obowiązków sprawi Ci przyjemność”.

Reasumując: rozwijajcie swoje pasje, by z nową siłą i pomysłami zaczynać kolejny dzień w pracy!

A swoją drogą, czy uważacie,  że wszechstronność jest dobrze postrzegana przez rekruterów?

W końcu to podnoszenie kwalifikacji i … poszerzanie horyzontów!
Podziel się


;