Nowoczesna rekrutacja – coś dla Ciebie!

Zastanawiasz się dlaczego Twoje oferty pracy nie docierają do wybranej przez Ciebie grupy docelowej? Przecież korzystasz ze wszystkich możliwych źródeł komunikacji i informowania. Starasz się zoptymalizować swoje działania i ostatecznie sięgasz po środki, które wychodzą poza dotychczasowy zakres Twoich zainteresowań.

Tablica ogłoszeń w hipermarkecie, a może lokalna gazeta?

Oczywiście każdy sposób jest dobry. Im więcej opcji tym lepiej, tylko pytanie czy rzeczywiście z chirurgiczną precyzją „uderzymy” w obrany cel np. studentów. Owszem, i oni robią zakupy oraz czytają lokalne gazety, tylko pytanie ile czasu spędzają przy tablicach ogłoszeń w sklepach i jak często przeglądają kolumny z ofertami pracy w prasie?

Zapewne każdy zgodzi się z tym, że nie tylko studenci najwięcej czasu spędzają przed komputerem – korzystając z internetu, stąd intensywny rozwój platform i portali, które ułatwiają rekrutację – właśnie on-line.

Aplikacja szyta na miarę

Są ludzie, którzy idąc za głosem tłumu i odpowiadając na potrzeby pracodawców i potencjalnych kandydatów na pracowników, tworzą narzędzia, które pozwalają dotrzeć do konkretnej grupy docelowej. Wszystko po to by oszczędzić czas i pieniądze klientów oraz maksymalnie zmniejszyć przypadkowość, a tym samym precyzyjnie trafić w potrzeby zainteresowanych.

To historia jedna z wielu, gdyż tak właśnie powstał GetStudent.pl … by spełniać konkretne oczekiwania.

By współpraca się układała …

By współpraca się układała potrzebna jest dobra komunikacja i zasięg, który pozwoli osiągnąć cel. Budowanie trwałych relacji między pracodawcą a pracownikiem to podstawa powodzenia rekrutacji. Funkcjonalne i ogólnodostępne narzędzie to umożliwiają, co więcej ułatwiają i usprawniają kontakt.

Po „drugiej” stronie zawsze ktoś jest.

Rzeczona tablica ogłoszeń to świetne uzupełnienie Twoich działań, jednak historia pokazuje, że warto zaufać nowemu i postawić na nowoczesność … iść z duchem czasu ….

Chodź z nami!

 

Zdjęcie: successionresource.comPodziel się


;