Malowanych jajek nadchodzi czas …

Mamy wrażenie, że niedawno świętowaliśmy Boże Narodzenie, a już za kilka dni wielkanocne koszyczki wypełni kolorowa i smakowicie pachnąca święconka!

Pomijając fakt, że większość z nas jest w trakcie intensywnych przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy i dopieszcza świąteczne menu oraz „pucuje” każdy zakamarek swojego mieszkania/domu, to wszyscy czekamy z utęsknieniem na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Będzie można poświęcić czas (którego często nam brakuje) na odbudowanie relacji z najbliższymi … i to w jakiej atmosferze!

Korzystając z niepowtarzalnej okazji, chcielibyśmy Wam złożyć serdeczne życzenia wyjątkowych Świąt Wielkanocnych.

Pięknej pogody, która umili Wam ten wyjątkowy czas i jeszcze bardziej pozwoli Wam cieszyć się z rodzinnych spotkań.

Życzymy Wam smacznego jajka … i innych potraw, które zagoszczą na Waszym świątecznym stole. Bogatego zająca i radosnych poszukiwań prezentów od niego!

Nade wszystko życzymy Wam radosnej, wiosennej atmosfery, która „naładuje” Wasze akumulatory energią,  a głowy kreatywnymi pomysłami do działania …

Nie możemy zapomnieć o mokrym Dyngusie!!! Niech LANY PONIEDZIAŁEK … zmyje z Was smutki i sprawi, by każdy kolejny dzień 2016 roku niósł ze sobą tylko sytuacje, które warto pamiętać!

Wesołych Świąt, z ciepłym, wiosennym słońcem za oknami, życzy zespół GetStudent.pl.
Podziel się


;