Już za chwilę, już za momencik … Nowy Rok!

Zaczynamy odliczanie! Jutro ostatni dzień 2015 roku.

Przyszedł czas na podsumowania i pewnego rodzaju rozliczenia. Z uśmiechem wyciągamy z szaf nowe kalendarze. To tak, jakbyśmy zaczynali nowy rozdział życia. Do zapisania mamy mnóstwo kart, na nowo tworzymy swoją przyszłość! Lepszą … niż ta, z którą przyszło się nam zmagać w bieżącym roku.

Ilu z Was przygotowało już listę noworocznych postanowień?

Rozwój osobisty i zawodowy … może nowa, wymarzona praca … albo pomoc w rozwoju innym osobom?

Nie wspomnę o tych, z postanowień, które wiodą prym w corocznych statystykach …. Rzucić palenie, zająć się domem, poświęcić więcej czasu najbliższym, zapomnieć co to telewizor, bądź komputer (choć na kilka godzin w ciągu dnia), poprawić kondycję, przejść na dietę … i za pół roku pochwalić się „kaloryferem” na brzuchu!?

Wszyscy staramy się wprowadzić zmiany, które przyczynią się do poprawy pewnych kwestii. Budują nasz wizerunek … i charakter.

Staramy się, by wszystko co robimy pomagało nam w życiu … często w osiąganiu celów i marzeń!

Właśnie tego Wam życzę … aby 2016 rok przyniósł Wam zadowolenie, radość i spełnienie marzeń! Zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych!

Cudownych chwil i świadomości, że Wasze potrzeby są ważne, a ich zaspokajanie stanowi swoistą równowagę pomiędzy szczęśliwym życiem osobistym i życiem zawodowym wypełnionym sukcesami i pasją!!!

Tym, którzy zaczynają i chcą zaistnieć na rynku pracy życzę samozaparcia i samoświadomości (bo to Wy budujecie przyszłość).

Natomiast wszystkim tym, którzy szukają talentów życzę tego, by otworzyli się na nowe… często „wykluczone” z braku doświadczenia, czy wykształcenia … Pamiętajcie, że nie tylko wykształcenie stanowi o wiedzy i umiejętnościach człowieka! Nadeszły czasy kiedy pasja buduje wartość człowieka na rynku pracy i stanowi łakomy kąsek dla tych, którzy decydują o budowaniu wartościowej „załogi”.

Sukcesów i wszystkiego co wydaje się nieosiągalne … radości i wszystkiego co najpiękniejsze!

A przede wszystkim wytrwałości …. nie tylko w postanowieniach noworocznych!

tego wszystkiego i reszty, która pozostaje w domysłach
życzy na Nowy Rok

Edyta
(w imieniu całego zespołu GetStudent.pl)
Podziel się


;