Biura Karier

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców, wspierając młodzież, uczelnie wyższe i mając na uwadze popularyzację działań Biur Karier, wprowadziliśmy na rynek aplikację która w przyjazny
i efektywny sposób, umożliwia multi-publikację ogłoszenia o pracę w dowolnej ilości miejsc za tzw. jednym kliknięciem.

pracodawca → NARZĘDZIE DO MULTI-PUBLIKACJI (www.GetStudent.pl)  Biura Karier uczelni w całym kraju studenci

Dlaczego popularyzujemy działalność Biur Karier?

Biura Karier polskich uczelni są dynamicznie rozwijającymi się jednostkami, które w bardzo efektywny sposób wspomagają studentów i absolwentów w odnalezieniu swojego miejsca na rynku pracy.

Polskie szkolnictwo wyższe zachęca młodzież wysokim poziomem kształcenia i szerokim spektrum specjalności. Ponad 500 uczelni wyższych to miliony studentów, a w konsekwencji potencjalnych pracowników.

Jednak ogromna ilość szkół wyższych wiąże się nierozerwalnie z astronomiczną ilością Biur Karier, które proponują pracodawcom bardzo różne możliwości publikacji ofert pracy/stażów/praktyk dla studentów i absolwentów.

Doszliśmy do etapu kiedy pracodawca, mimo, że jego zespół tworzą eksperci, którzy dbają o jakość usług i ciągły rozwój, nie zastanawia się czy powinien zatrudnić studenta, czy warto mimo braku doświadczenia. Podobnie jak my wie, że WARTO.

Równocześnie zastanawia się jak skrócić czas procesu rekrutacji przy zaangażowaniu maksymalnej ilości Biur Karier.*

Jesteśmy przekonani, że GetStudent zwiększy efektywność rekrutacji studentów i absolwentów wszystkich Uczelni.

————————————————————————————————————————————–

Nasza aplikacja usprawnia publikację ofert, dzięki czemu pracodawca tylko 1 raz wpisuje treść ogłoszenia i publikuje w określonej/wybranej przez siebie ilości Biur Karier. Dzięki temu zabiegowi oszczędza czas, który poświęciłby na wpisywanie ogłoszeń np. w 100 Biurach Karier. Jesteśmy przekonani, że nasza aplikacja zwiększy ilość ofert w Biurach Karier, a tym samym spopularyzuje ich działania wśród pracodawców. Właśnie ten ostatni punkt jest podstawą i jednym z głównych założeń naszych działań.

Co ważne, opłata za korzystanie z aplikacji nie wynika z faktu publikacji ogłoszenia przez Biura Karier (BK publikują oferty pracy/stażów/praktyk nieodpłatnie), ale z racji wypełnienia formularza/przesłania oferty w imieniu pracodawcy.

;