Bezbolesny powrót do pracy po urlopie?

Okres tegorocznych ferii zimowych dobiega końca. Niektórzy z Was już dawno o nich zapomnieli i wrócili do swoich obowiązków … są też tacy, którzy do końca tygodnia mogą korzystać z urlopu
w ramach zimowego szaleństwa (choć z tym szaleństwem nie przesadzałabym, gdyż w tym roku zima chyba o nas zapomniała).

Cóż, każdy z nas wybrał termin urlopu, tudzież wypoczynku, kierując się konkretnymi przesłankami. Szczęśliwi Ci, którzy odpoczywając w Polsce mogli choć ZOBACZYĆ okolicę „otuloną” śniegową pierzynką (GetStudentowi w tym roku „przyfarciło” co widać na załączonym na naszym fanpage’u obrazku! Mamy nadzieję, że Wam również!)

Powrót do codziennych obowiązków bywa ciężki. Co prawda wypoczynek sprzyja ładowaniu akumulatorów i kumulowaniu nowej energii do efektywnych działań, jednak wracamy do biura, przed komputer, do pracy, która wymaga od nas fizycznego, a także psychicznego zaangażowania.

Pytanie czy miejsce pracy nie ma znaczenia? Niewątpliwie przyjemniej wraca się tam, gdzie jest funkcjonalnie (o remontach i niebanalnych przestrzeniach już niedługo), atmosfera jest przyjazna
i serdeczna, a na pracowników czekają miłe niespodzianki … kolorowe i na przykład: takie … smakowite ….

Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do pracy, a tam czeka na Was skrzynka soczystych jabłek, w kolejnym tygodniu kosz pomarańczy i mandarynek, w sezonie truskawki, maliny …. ZDROWO się rozmarzyłam!

Ale czy rzeczywiście to tylko marzenia? Otóż nie!

Obok pączków tłustoczwartkowych i innych „świątecznych” niespodzianek coraz częściej w biurach i szeroko pojętych miejscach pracy, pojawiają się te ZDROWE.

Wiem, że jeszcze gościmy u nas zimę … ale jakoś tak spontanicznie naszło mnie na wodę z miętą (z ogródka przy biurze) i z plastrem soczystej pomarańczy z kosza pt. „Tydzień na … ”.

Tak więc, odkurzamy wyciskarkę do cytrusów … i za pomocą szklanki wlewamy w siebie kolorowe soki – istne witaminowe bomby!

A co Wam ułatwia powrót do pracy po urlopie?

OWOCOWE SZALEŃSTWO działa na plus?
Podziel się


;