Idą Święta, widać gości …

Nastał czas przedświątecznej gorączki.

Szczęśliwi Ci, którzy posprzątali już swoje mieszkania, zrobili zakupy produktów na świąteczne dania i prezentów, które znalazły już nawet swoje miejsce pod pachnącą lasem i mieniącą się tysiącem kolorów choinką.

Reszta próbuje się odnaleźć w natłoku spraw, których poukładanie i dopięcie na przysłowiowy, ostatni guzik, stanowi swoiste odliczanie do dnia „zero” – Wigilii.

Walka z czasem, własnymi ograniczeniami oraz oczekiwanie na rodzinne spotkania, wspólne kolędowanie oraz radość dzieci (i nie tylko) z prezentów, które szczodry Mikołaj zostawił pod świątecznym drzewkiem.

Korzystając z tej wyjątkowej okazji, chcielibyśmy Wam złożyć serdeczne życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Cudownej, rodzinnej atmosfery oraz wszelkiej pomyślności
w życiu osobistym, a sukcesów w pracy zawodowej.

Życzymy Wam „przepysznego” świętowania, gdyż każdy wie, że świąteczne nie tuczy! Ale przede wszystkim odpoczynku od codzienności i pędu, który stanowi integralną część naszej wspólnej rzeczywistości.

Niech ten bożonarodzeniowy czas biegnie najwolniej jak może, abyście mogli się jak najdłużej rozkoszować wyjątkową atmosferą i radosnymi spotkaniami w blasku migoczących na choince światełek!

Wesołych Świąt, z zimowym akcentem w postaci białego puchu za oknami, życzy zespół GetStudent.pl.

 
Podziel się


;