3, 2, 1 … START

Czyli jesteśmy …

Nie tylko by dzielić się z Wami nowościami w naszej aplikacji i rozszerzać Wasze perspektywy, ale również dlatego, byśmy mogli się lepiej poznać.

Oczywiście będziemy Was raczyć przydatnymi informacjami, nie tylko dotyczącymi efektywnego poszukiwania pracy, czy pracownika, ale również przypomnimy tym, którzy zdążyli już zapomnieć, jak to jest być studentem, czekać na swoją szansę i zdobyć zaufanie pracodawcy, mimo braku doświadczenia ;)

Zapewne niejednokrotnie obalimy mity dotyczące wymagań pracodawców. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że stanowisko jest zawsze adekwatne do posiadanego doświadczenia, ale zaangażowanie i tym samym chęć podnoszenia kwalifikacji przez pracownika – jest doceniane i skutkuje osiąganiem kolejnych szczebli kariery!

Opowiemy Wam ile babeczek, w firmowej kuchni, musi upiec Julka, by nikt z zespołu nie obszedł się smakiem. Kto w firmie dałby się pokroić za kawałek sernika i kto udaje, że nie ma ochoty na ciacho, bo opanował Go kult zdrowej sylwetki … Ile wody trzeba wypić, by robić projekty, które cieszą oko klienta … I kto zawsze wygrywa w piłkarzyki!

Jesteśmy tu dla Was! Dla Was się rozwijamy!

Więc jeśli chcecie dołożyć swoją „cegiełkę” do budowania GetStudent.pl, bądź dorzucić swoistą wisienkę na nasz „aplikacyjny tort” … zapraszamy!

Zawsze z uśmiechem,

Zespół GetStudent.pl
Podziel się


;